| Specification | Details |
|---|---|
| Gender | Women’s |
| Movement Calibre | VJ22 |
| Dial Color | White |
| Function | Quartz |
| Date | Date |
| Case Size | 33 mm |
| Case Thickness | 8.4 mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Glass | Mineral Crystal |
| Case Back | Screw Case Back |
| Luminous | Luminous Hands & Markers |
| Band | Stainless Steel |
| Water Resistance | 5 bar (50 meters) |
35% OFF
AH7EW8X1
| Specification | Details |
|---|---|
| Gender | Women’s |
| Movement Calibre | VJ22 |
| Dial Color | White |
| Function | Quartz |
| Date | Date |
| Case Size | 33 mm |
| Case Thickness | 8.4 mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Glass | Mineral Crystal |
| Case Back | Screw Case Back |
| Luminous | Luminous Hands & Markers |
| Band | Stainless Steel |
| Water Resistance | 5 bar (50 meters) |
Original price was: OMR 45.000.OMR 29.200Current price is: OMR 29.200.
| Gender | Ladies |
|---|






Reviews
There are no reviews yet.