| Specification | Details |
|---|---|
| Calibre | VJ22 |
| Case Size | 31 mm |
| Case Thickness | 7.5 mm |
| Band Width | 14 mm |
| Dial | Silver White Dial |
| Gender | Women’s |
| Hands | Hour, Minute, Second |
| Band | Stainless steel solid bracelet |
| Water Resistance | 5 bar (50 meters) |
| Glass | Mineral crystal |
| Case Material | Stainless steel with snap back |
| Function | Date |
35% OFF
AH7EG2X1
| Specification | Details |
|---|---|
| Calibre | VJ22 |
| Case Size | 31 mm |
| Case Thickness | 7.5 mm |
| Band Width | 14 mm |
| Dial | Silver White Dial |
| Gender | Women’s |
| Hands | Hour, Minute, Second |
| Band | Stainless steel solid bracelet |
| Water Resistance | 5 bar (50 meters) |
| Glass | Mineral crystal |
| Case Material | Stainless steel with snap back |
| Function | Date |
Original price was: OMR 55.000.OMR 35.700Current price is: OMR 35.700.
| Gender | Ladies |
|---|


















Reviews
There are no reviews yet.