| Specification | Details |
|---|---|
| Calibre | VJ22 |
| Case Size | 30 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Band Width | 12 mm |
| Dial | Blue Dial |
| Gender | Women’s |
| Hands | Hour, Minute, Second |
| Band | Stainless steel wrap bracelet |
| Water Resistance | 5 bar (50 meters) |
| Glass | Mineral crystal |
| Case Material | Stainless steel with snap back |
| Function | Date |
35% OFFSold Out
AH7EN7X1
| Specification | Details |
|---|---|
| Calibre | VJ22 |
| Case Size | 30 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Band Width | 12 mm |
| Dial | Blue Dial |
| Gender | Women’s |
| Hands | Hour, Minute, Second |
| Band | Stainless steel wrap bracelet |
| Water Resistance | 5 bar (50 meters) |
| Glass | Mineral crystal |
| Case Material | Stainless steel with snap back |
| Function | Date |
Sold Out
Out of stock
| Gender | Ladies |
|---|



















Reviews
There are no reviews yet.