| Specification | Details |
|---|---|
| Gender | Women’s |
| Movement Calibre | VJ22 |
| Dial Color | Starry Black & Gold Dial |
| Function | Quartz |
| Date | Date |
| Case Size | 32 mm |
| Case Thickness | 7.6 mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Glass | Mineral Crystal |
| Luminous | Luminous Hands & Markers |
| Band | Stainless Steel |
| Water Resistance | 5 bar (50 meters) |
35% OFF
AH7ET7X1
| Specification | Details |
|---|---|
| Gender | Women’s |
| Movement Calibre | VJ22 |
| Dial Color | Starry Black & Gold Dial |
| Function | Quartz |
| Date | Date |
| Case Size | 32 mm |
| Case Thickness | 7.6 mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Glass | Mineral Crystal |
| Luminous | Luminous Hands & Markers |
| Band | Stainless Steel |
| Water Resistance | 5 bar (50 meters) |
Original price was: OMR 48.000.OMR 31.200Current price is: OMR 31.200.
| Gender | Ladies |
|---|










Reviews
There are no reviews yet.