| Specification | Details |
|---|---|
| Gender | Women’s |
| Glass | Dome Glass |
| Hands | Hour, Minute, Second |
| Movement | Quartz |
| Dial Color | Pink |
| Case Size | 30 mm |
| Case Thickness | 8.5 mm |
| Calibre | VJ22 |
35% OFF
AH7EW3X1
| Specification | Details |
|---|---|
| Gender | Women’s |
| Glass | Dome Glass |
| Hands | Hour, Minute, Second |
| Movement | Quartz |
| Dial Color | Pink |
| Case Size | 30 mm |
| Case Thickness | 8.5 mm |
| Calibre | VJ22 |
Original price was: OMR 35.000.OMR 22.700Current price is: OMR 22.700.
| Gender | Ladies |
|---|













Reviews
There are no reviews yet.