| Specification | Details |
|---|---|
| Calibre | VJ22 |
| Case Size | 26.5 mm |
| Case Thickness | 7.7 mm |
| Band Width | 14 mm |
| Dial | Silver Dial |
| Gender | Women’s |
| Hands | Hour, Minute, Second |
| Band | Stainless steel wrap bracelet |
| Water Resistance | 3 bar (30 meters) |
| Glass | Mineral crystal |
| Case Material | Stainless steel with snap back |
| Function | Date |
35% OFF
AH7EY4X1
| Specification | Details |
|---|---|
| Calibre | VJ22 |
| Case Size | 26.5 mm |
| Case Thickness | 7.7 mm |
| Band Width | 14 mm |
| Dial | Silver Dial |
| Gender | Women’s |
| Hands | Hour, Minute, Second |
| Band | Stainless steel wrap bracelet |
| Water Resistance | 3 bar (30 meters) |
| Glass | Mineral crystal |
| Case Material | Stainless steel with snap back |
| Function | Date |
Original price was: OMR 41.000.OMR 26.600Current price is: OMR 26.600.
| Gender | Ladies |
|---|


















Reviews
There are no reviews yet.